дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг

Сьогодні діти стали для модних брендів такими ж бажаними клієнтами, як і їх дорослі батьки. Більшість відомих дизайнерів так чи інакше беруть участь в створенні дитячого одягу — починаючи від Стели Маккартні, колекція дитячого одягу якої для Gap виявилася настільки стильною, що її купують і дорослі жінки, і закінчуючи Prada, Dolce & Gabbana, Dior, Ralph Lauren що випускають незвичайно стильні дитячі лінії.

Мода для найменших

Знайомство з модою сучасні дизайнери пропонують починати в найніжнішому віці: більшість модних брендів забезпечують стильним одягом не лише дітей і підлітків, але і малят, вік яких складає всього декілька місяців.

Так, наприклад, французький модний бренд Christian Dior для дітей запустив особливу лінію Baby Dior, в колекціях якої можна знайти дуже милі дрібнички для найменших: дитячі платтячка з м’якої бавовни з рюшами, футболки і м’які штанці. Бренд Burberry пропонує одягати малят в джинси: у дитячу колекцію британського бренду входять джинсові сарафани для дівчаток і широкі зручні джинси для хлопчиків, а також серія футболок і платтів з фірмовим картатим принтом Burberry.

Для майбутніх мужчин-метросексуалов, а доки лише маленьких хлопчиків у віці до двох років, бренд Ralph Lauren випускає свої фірмові футболки-поло і зручні сорочки в крупну клітинку з м’яких тканин. Із зменшенням розміру одяг від знаменитого американського бренду не став менш стильним, а яскраві забарвлення напевно сподобаються малятам. Для дівчаток Ralph Lauren випускає платтячка з кокетливими рюшами, спортивні сарафани і навіть мініатюрні в’язані кардігани. За створення одягу для найменших взялися навіть Доменіко Дольче і Стефано Габбана: дитяча лінія D&G включає декілька спортивних хлоп’ячих кофт з довгим рукавом і джинси.

Справжня знахідка для мам, що підбирають одяг для маленьких дівчаток у віці до 2 років, — серія стильних мініатюрних платтів і комбінезонів з м’яких тканин від Juicy Couture. В дитячої колекції американського бренду немало достоїнств — починаючи від м’якої бавовни і традиційного для Juicy Couture оксамиту і закінчуючи ніжними відтінками рожевого, ідеально відповідними для маленьких принцес. Яскраві дитячі плаття з різноколірними візорунками пропонує Lilly Pulitzer.

Мода для дошколят

Для хлопчиків і дівчаток дошкільного віку модний одяг підібрати простіше всього: різноманітність стильних моделей, що випускаються декількома десятками найбільших модних брендів, сповна може змагатися з «дорослими» колекціями. Прихильниці Марка Джейкобса, беззмінного творця одягу для Louis Vuitton, можуть знайти в дитячій колекції дизайнера стильні плаття для дівчаток у віці 4-6 років: якісна французька бавовна, яскраві графічні принти, кокетливі рюші.

Яскраві забарвлення відрізняють і одяг для дівчаток від Ralph Lauren, що привертає увагу життєрадісними веселковими тонами, зручним практичним кроєм і різноманітністю моделей — від в’язаних кардіганів до літніх сарафанів, футболок-поло і теплих комбінезонів. Французький модний будинок Chloe втілює сповна дорослу елегантність в серії дитячих платтів — простий і лаконічний крій, спідниці в складку, класична і вельми практична палітра чорного, білого, синього. А відомий бренд денима True Religion випускає для дівчаток дошкільного віку стильні джинси — досить широкі, аби не вплинути на розвиток фігури.

Одяг Ralph Lauren для хлопчиків за різноманітністю стилів не поступається дорослим моделям: у дитячій колекції бренду для дітей у віці 4-6 років можна знайти класичні сорочки, зручні шорти, футболки-поло, величезну кількість джинсів, літніх брюк, спортивних джемперів і футболок.

*Фото-звіт з тижденя дитячої моди в Італії (Pitti Immagine: весна-літо 2011)

дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг

дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг

дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг
дитячий одяг

Дизайнерський одяг для підлітків

Модний одяг допоможе дитині відразу ж завоювати настільки необхідну в юному віці увагу і високу самооцінку — що, безумовно, розуміють багаточисельні дизайнери одягу для тинейджерів. Стильні плаття для дівчаток 10-14 років, відповідні як для школи, так і для літнього відпочинку, можна знайти в дитячих колекціях Марка Джейкобса, Juicy Couture, Ralph Lauren, Burberry. А плаття Chloe завдяки досить строгій палітрі і лаконічності крою перетворюються на дивно стильну інтерпретацію шкільної форми.

Хлоп’яча «уніформа», пропонована модними брендами, — це практичне поєднання джинсів і різних футболок: від яскравих футболок-поло Lacoste до спортивних моделей 7 For All Mankind та Burberry. Стильні спортивні варіанти пропонує Ralph Lauren — легкі куртки-вітровки з капюшоном, футболки-поло, спортивні шорти з тонкого денима.

По зовнішнім джерелам

(Visited 138 times, 1 visits today)

Статті на тему