дитячі осінні куртки
дитячі осінні куртки

Непомітно пролетіло безтурботне літо, за час якого ваші дітки підросли і багато речей, які були куплені в минулих сезонах, пора прибирати на антресоль, звільняючи в шафах місце під новий гардероб. У права вступила осінь, зі своєю мінливою і похмурою погодою. Самим кращим і практичним дитячим одягом для сезону стане осіння куртка.

Батьки, купуючи своєму дитяті яку-небудь річ, часто покладаються в основному на модні тенденції і на те, як одягають інших дітей. Звичайно, це теж необхідно враховувати, але основну перевагу при виборі дитячого одягу потрібно віддавати якості, зручності і практичності.

На що ж слід звернути увагу при виборі осінньої куртки для вашої дитини? На початку визначимося з тим, якою має бути осіння куртка.

 • Куртка має бути зручною і легкою.
 • Дуже важливо, щоб вона закривала сідниці дитини від вітру.
 • Застібатися куртка повинна на блискавку, яка у свою чергу закривається зовнішньою тканинною планкою.
 • Капюшон — незамінна деталь модної осінньої куртки. Він врятує і від дощу і від поривчастого вітру.
 • Дитяча мода: матеріал осінньої куртки

  Особливу роль грає матеріал, з якого виготовлена куртка. Осінь — пані капризна і легковажна, тому тканина має бути з вітрозахисним і водонепроникним просоченням, інакше вона не врятує вашу дитину від , дощу і бруду.

  Окрім цього, тканина має бути натуральною, допускається лише невеликий вміст синтетичних матеріалів. Переконайтеся, що синтетика не викликає алергію у вашої дитини.

  У якості утеплювача осінніх курток використовують синтепон і пух. Модні куртки на синтепоні дуже добре зберігають тепло, не затримуючи вологу. Дитина в такій куртці може спокійно пересуватися, не обмежуючи себе в рухах. Пухова куртка в порівнянні з синтепоновою ще тепліша.

  Дитяча мода: колір осінньої куртки

  Вибираючи колір одягу, батьки орієнтуються на стать дитини. Дівчаткам купують куртки рожевого або червоного кольору, хлопчикам — синього або сірого. Враховуючи дані тенденції, виробники стали випускати двосторонні куртки. Це дуже цікаве і зручне рішення.

  По-перше, у малюка замість однієї куртки з’являється дві. По-друге, сторони зроблені в яскравому і темному кольорі. Малюк вирушає на прогулянку — надівайте темну сторону. Дитя зібралося в гості або на свято — настрій допоможе створити яскрава сторона модної осінньої куртки.

  Дитячі осінні куртки: ціна і якість

  Діти дуже швидко ростуть, і звичайно через короткий час одяг стає замалим. Не кожна сім’я може виділити з родинного бюджету круглу суму, тому варто підходити до покупки дитячого одягу відповідальніше, зберігаючи при цьому свій сімейний бюджет.

 • Якщо ви хочете, щоб модна куртка прослужила дитині декілька сезонів, то зупиніть вибір на моделі на розмір більше.
 • Більшість моделей оснащені рукавами з одворотами. Таку куртку, навіть свого розміру, дитя спокійно проносить два сезони.
 • Якщо ви бажаєте заощадити на покупці осінньої куртки і придбати ще і весняну вітровку, то звернете увагу на моделі 2в1 або 3в1. Така куртка трансформуються в 3 речі: вітровку, теплу куртку і безрукавку. При цьому ціна в даної куртки така ж, як і в інших моделей.
 • дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки
  дитячі осінні куртки

 • Купуючи дитячий одяг, прагніть зупинятися на відомих і перевірених марках, представники яких стежать за якістю товару і своєю репутацією.
 • Звичайно, вибір дитячої куртки не далеко найзначиміша подія у вашому житті, але все-таки варто узяти на озброєння ці поради. Це допоможе вам ефективніше витратити бюджет, і уникнути інших подібних проблем.

  Як підібрати дитячий зимовий одяг: відео

  (Visited 166 times, 1 visits today)

  Статті на тему