Чоловічі чоботи з високою халявою — тренд нового зимового сезону. І зараз самий час придивитися до різноманітності моделей чоловічих зимових чобіт 2013 і подумати про практичну і модну покупку. У нових колекціях прослідковується вплив стилю мілітарі і гранж, нотки авангарду і ретро.

 Чоловічі зимові чоботи 2013

Damir Doma, Gareth Pugh (Гарет Пью), John Varvatos (Джон Варватос) (транформер)

Високі чоботи — гарячий тренд сезону. Модель може бути облягаючою або вільною, на невеликому каблуці або плоскій підошві, у тому числі на невеликій платформі. Дуже цікаво виглядають чоловічі чоботи-трансформери, халяви яких, відгинаючись, перетворюють їх в укорочені моделі.

 Чоловічі зимові чоботи 2013

Gant, Balmain (Бальма), A Diciannoveventitre, Dsquared (Діськвеад)

Моделі чоловічих зимових чобіт стандартної висоти також можуть бути вільної або облягаючої форми, з шнуруванням, блискавкою або прихованою гумкою.

 Чоловічі зимові чоботи 2013

Band of Outsiders, Kenneth Cole, Balmain (Бальма), A Diciannoveventitre

Трендовимі матеріалами для чоловічих зимових чобіт 2013 стали нубук, велюр і замша. Шкіра завжди актуальна. Проте варто звернути особливу увагу на комбіновані моделі зі вставками з тканини і в’язаного полотна.

 Чоловічі зимові чоботи 2013

Gareth Pugh (Гарет Пью), Balmain (Бальма), Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Rocco P.

Така деталь, як блискавка в новому сезоні не просто фіксує взуття на нозі. У випадку з чобітьми це ще і елемент декору. Дуже актуальна застібка ззаду і дві блискавки в одній моделі. Також в моді ремінці з крупними металевими пряжками і шнурування.

 Чоловічі зимові чоботи 2013

Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Jimmy Choo, Rocco P. (Рокко П), Dsquared (Діськвеад)

Найпопулярніші кольори чоловічих зимових чобіт — чорний, коричневий, гірчичний і сірий, також в моді синій і бордо. Справжнім трендом стали різна обробка матеріалів і оригінальний декор: ефект поношеності, перехід кольору, малюнки і декоративні строчки.

По матеріалам verystylish.ru

(Visited 149 times, 1 visits today)

Статті на тему