Для чоловічих піджаків зими 2013 характерні яскраві деталі, складний крій і фактурні матеріали. Саме на цей елемент костюма, як правило, припадає основний стильовий акцент і дизайнери приклали всю свою фантазію при створенні моделей для своїх колекцій. Основні напрямі дізайну чоловічих піджаків сезону — яскраві стилі з минулого і сучасна класика у вишуканому виконанні.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Bottega Veneta (Боттега Венета), (Дольче і Габбана), Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Dior Homme, Arnys

Серед однобортних моделей колекцій приталені піджаки з лацканами і V-подібним вирізом, моделі із стійкою, відкладним коміром і френчі. Довжина піджака не обмежена, використовуються принти і оригінальний декор, деталі із стилю мілітарі і ретро.

 Чоловічі піджаки зима 2013

(Дольче і Габбана), Missoni (Міссоні), Jil Sander (Джил Сандер), Giorgio Armani (Джорджіо Армані), John Richmond (Джон Річмонд)

Колекції модних двобортних піджаків демонструють строгий стиль, лінія V-подібного вирізу часто завищена, переважають деталі класичного і стилю мілітарі: погони, особлива модель кишень, ремені.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Dior Homme, Canali (Каналі), Zang Toi, Costume National (Костюм Нешнл)

В моді френч і моделі чоловічих піджаків з коміром-стійкою. Для створення яскравого стилю використовується колір, геометричний принт, а також всілякий декор, наприклад, облямовані клапани кишень і крупні гудзики.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Canali (Каналі), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) , John Galliano (Джон Гальяно), John Varvatos (Джон Варватос), Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер)

Практично в кожній колекції можна зустріти нагадування про сюртуки минулого — модель подовженого чоловічого піджака. Фасони і стилізація різні, від класичних френчів і простих однобортних моделей з лацканами, до двобортних піджаків з вишуканим кроєм по фігурі і офіцерської форми.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Etro, Jean-Paul Gaultier (Жан Поль Готьє), Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо)

Одін з найяскравіших трендів чоловічих піджаків зими 2013 — фраки і смокінги. Характерне використання ідентичних і стилізованих моделей цих піджаків для самих різних випадків і у поєднанні з нехарактерними елементами стилю: водолазками, футболками, військовими беретами і модними чоловічими сорочками з яскравим принтом.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Calvin Klein (Келвін Клейн), Gucci (Гуччі), (Дольче і Габбана), Dior Homme, Bottega Veneta (Боттега Венета)

Окрім класичних тканин, актуальні фактурні матеріали, наприклад: вельвет, шкіра, у тому числі «під рептилію», вишукані дизайнерські тканини, що нагадують парчу. Як і раніше в моді комбіновані моделі: найчастіше, іншим матеріалом виділяються лацкани і рукави піджаків.

 Чоловічі піджаки зима 2013

John Galliano (Джон Гальяно), Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Etro, Ann Demeulemeester (Энн Демельмейстер), Gucci (Гуччі)

Принти — тренд сезону, особливо це стосується клітинки і квіткового малюнка. Клітинка популярніша і зустрічається у всьому різноманітті, від тонких і класичних до найяскравіших рішень. Також в моді геометричні абстракції і смужки.

 Чоловічі піджаки зима 2013

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) , Frankie Morello (Френкі Морелло) , (Дольче і Габбана), John Galliano (Джон Гальяно), John Richmond (Джон Річмонд)

Найбільш актуальна чоловіча колірна палітра сезону — чорний, білий, сірий, оливковий, смарагдовий, синій, червоний і бордо. Нова цікава тенденція в кольорі — градієнтний перехід від темного до світлого. Багато дизайнерів використовують вишуканий і всілякий декор чоловічих піджаків: металізовані тканини, паєтки, заклепки і кант.

По матеріалам verystylish.ru

(Visited 91 times, 1 visits today)

Статті на тему