Чоловічі костюми з бавовни
Чоловічі костюми з бавовни

Чоловічі костюми з бавовни і інших природних волокон все частіше зустрічаються в колекціях весінньо-літнього сезону. У таких костюмах є щось романтичне — ніби то галантний уклін минулому століттю. Костюми з бавовни були відмічені в колекціях чоловічого одягу сезону весна-літо 2010 Giorgio Armani, Paul Smith і Etro. Не виключено, що цей тренд залишиться в моді на найближчі декілька років.

Зручність чоловічого костюма з бавовни

Більш того, костюми з бавовни — відмінна альтернатива важким і незручним літнім костюмам з шерсті і трикотажу. Вони ідеально впишуться у ваш гардероб — адже такі костюми можна носити і з футболкою (лише, будь ласка, не наслідуйте героїв «Пляжного патруля»), і з сорочкою і галстуком. Прекрасним завершенням цього модного літнього ансамблю стане пара хороших модельних туфель або стильних мокасин (залежно від того, якому стилю ви віддаєте перевагу). Зверніть увагу, сучасні костюми з бавовни набагато вишуканіші своїх попередників, що робить їх більш відповідними для офісу або неформальної вечірки в колі друзів — лише порівняйте з костюмами минулих років, які були доречні лише в заміських клубах. Проте дозвольте нагадати, що якщо ви займаєтеся складанням основного функціонального гардероба, вибирайте костюми з класичних тканин, наприклад, камвольної шерсті.

Чоловічий костюм: думка професіоналів

Lauren Deatherage, аналітик трендів чоловічого одягу компанії Cotton Incorporatedfor, вважає, що «костюми з бавовни — головний тренд весінньо-літнього сезону 2010. Він ідеально гармонує з іншими актуальними тенденціями чоловічої моди. Головне сьогодні — індивідуальний стиль і аксесуари. Ця тенденція проявляє себе як в елегантному консерватизмі, так і в зухвалій молодіжній моді. Костюм з саржі кольору хакі і яскрава сорочка-поло — ідеальне поєднання для недільного обіду в колі сім’ї, а подовжений піджак від костюма можна носити з вузькими джинсами — іншим популярними трендом сезону. У поєднанні з футболкою цей ансамбль виражає легковажний рок-н-ролльний настрій». Американський дизайнер Daniel Silver з Duckie Brown стверджує, що «костюм з бавовни має бути в гардеробі кожного чоловіка. Такий костюм — ідеальний одяг не лише для літа, але і для теплих весняних і осінніх місяців. Прибічники різноманітності можуть носити елементи костюма окремо і довільно комбінувати їх з іншими речами»

Чоловічі костюми з бавовниЧоловічі костюми з бавовни

Поголовне захоплення

За даними дослідження, проведеного Cotton Incorporated, 56,8% чоловіків готові більше платити за одяг кращої якості, а 58,7% вважають кращим матеріалом для літніх костюмів природні матеріали. Як і слід було чекати, відродження інтересу до костюмів з бавовни привело до поголовного захоплення цим одягом. Дизайнерські будинки середньої руки, наприклад, Penguin і Brooks Brothers вже включили в свої колекції моделі з бавовни-саржі і ситцю. Компанії, що працюють на масового покупця (Banana Republic і Target) також встигли випустити власні моделі. Тому можете не турбуватися про ціну і не думати про те, як знайти відповідний костюм — величезний вибір дозволить вам без зусиль підібрати модель за смаком і можливостям.

(Visited 128 times, 1 visits today)

Статті на тему