Судячи по колекціях чоловічих брюк 2013, дизайнери уміло поєднують класичні форми і традиції з модними кольорами і принтами сезону, не забуваючи при цьому актуальну тему ретро-стилю різних періодів.

Чоловічі брюки 2013

Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), Corneliani, Valentino (Валентіно), Margaret Howell, Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана)

Серед фасонів чоловічих брюк нового сезону можна зустріти класичні прямі і завужені моделі із стрілками, банани, чиноси і вільні спортивні брюки. Як і раніше актуальні моделі із завищеною лінією талії, дещо заниженою і спрощеною лінією пройми.

Чоловічі брюки 2013

Corneliani (1,3), Costume National, Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана), Margaret Howell

Окрім класичної довжини, дизайнери пропонують вільні подовжені і завужені укорочені чоловічі брюки. Втім, будь-яка модель може бути укорочена за допомогою м’яких одворотів, які як і раніше актуальні.

Чоловічі брюки 2013

Nicole Farhi, Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана) (2,4), Costume National (3,5)

Чоловічі брюки із завищеною лінією талії, а також заниженою і спрощеною лінією пройми залишаються на позиції модного тренду. Можна вибрати пряму або модель в стилі ретро 50-х із сладками. Цікава деталь: деякі дизайнери пропонують оригінальну застібку брюк з хлястиком.

Чоловічі брюки 2013

Valentino (Валентіно), Pringle of Scotland, Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), E. Tautz, Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья)

Для чоловічих брюк 2013 актуальний чорний, білий і сірий, але дійсно трендовими кольорами сезону стали: червоний, колір іржі, танжерин, лимонний, м’ятний, оливковий, блакитний, темно-синій і колір соломи. У моді натуральні тканини, а також матеріали з блиском.

Чоловічі брюки 2013

Dolce & Gabbana (Дольче & Габбана) (1,2), Jonathan Saunders (Джонатан Саундерс), Ermenegildo Zegna (Эрменеджильдо Дзенья) (4,5)

Прінти дуже популярні в 2013 році. У нових колекціях чоловічих брюк зустрічається клітинка і смужка, у тому числі поперечна, також в моді малюнки і написи. Справжнім трендом сезону стали тканини з дрібним геометричним або рослинним принтом.

По матеріалам verystylish.ru

(Visited 93 times, 1 visits today)

Статті на тему