Ви можете ій безкінечно довіряти, ніжно доглядати її і щиро її любити, але все таки, вона неодмінно вас видасть! Як би віддані ви їй не були, вона все одно, уїдливо і нещадно, заявить вашому начальникові, що підвищувати вас ще рано або повідомить вашим друзям, що ніякий ви, не дивлячись на свої хвалькуваті розповіді про дівчат і пістолети, не Джеймс Бонд. А ви так хотіли відповідати створеному іміджу. А вона все ж вас видала! І все тому, що її потрібно було правильно вибирати.

Так, йдеться про взуття. Про всі ці скромні напівчеревики або мокасини з крокодилової шкіри, кросовках або сабо, про взуття, здатне багато що розповісти людям про те, ким насправді ви є. І тому, виберемо взуття так, щоб реакцією на нього була мовчазно-захоплена пошана в очах колег і легкий рум’янець на щоках дівчат.

чоловіче взуття

Отже, найпростіший спосіб не помилитися у виборі взуття — це віддати перевагу чорним черевикам на шнурках, так звані «дербі» або «оксфорди», з гладкої, а ще краще, матової шкіри. Можна і без шнурків — туфлі на гумці, розташованій під язичком, теж не забороняються. Вибирайте взуття лише з натуральної шкіри: якість взуття проявляє себе досить швидко після початку носки, адже ступня людини постійно згинається, а взуття або деформується, або відмінно тримає форму. Якщо ви носите ділові костюми, відмовтеся від черевик на товстій підошві, тим більше, з перфорацією, окантовкою і т.п. — таке взуття виглядає громіздко і, швидше, спортивно. Замшеве взуття з діловим костюмом теж не носять. Хоча можете вибрати мокасини із замші, сумісні з джинсами, світлою сорочкою без галстука і піджаком, якщо ви одягаєтеся в стилі smart casual, і якщо на календарі — п’ятниця.

Коричневе взуття можна носити лише зі світлим костюмом, а, відповідно, лише влітку. І не забудьте прослідкувати, аби всі інші шкіряні аксесуари — портфель, ремінь, ремінець для годинника — були виконані в тій же колірній гаммі. Та і взагалі — допустима колірна гамма для чоловічих туфель набагато ширша, чим ви вважаєте, потрібно лише правильно поєднувати взуття з костюмом: так, сірі туфлі елегантний чоловік може взути лише до сірого костюма, а червоно-цегельні краще всього підійдуть до бежевого або кремового. Ну а несумісність коричневого взуття з синім костюмом — випадок хрестоматійний, і, сподіваємося, вас мине.

чоловіче взуття

Є ще одна причина вибирати хороше взуття: воно не лише красиве, але і зручне, а то, наскільки людині комфортно в його одязі — читається по очах. Хороші, дорогі чоловічі туфлі — це комфорт і всередині: анатомічні устілки, або, наприклад, компенсатори, зроблять носіння черевик взагалі приємною розвагою.

Запам’ятайте, жодних прикрас! Металеві пряжки і тому подібні надмірності вашому іміджу не друзі. І не забудьте про правильно підібрані шкарпетки: досить довгі, аби як ви ногу на ногу не закинь, голої ноги видно не було, стриманих темних тонів, краще однотонні, або, в крайньому випадку, з дрібним малюнком, зроблені з натуральних матеріалів, аби ноги «дихали».

Акуратно доглядайте за вашим взуттям, протирайте від пилу і очищайте від бруду відразу по приходу додому, а не безпосередньо перед виходом, обробляйте спеціальними засобами, що зберігають блиск. Краще всього буде, якщо зберігати взуття ви будете на спеціальній розпірці, а кількість її буде достатня, аби, взувши туфлі, наступного дня ви могли вибрати інші, а перша пара тим часом би «відпочила» — вважається, що саме такий спосіб носіння взуття допомагає збільшити їх «дієздатний» вік.

чоловіче взуття

Пам’ятайте про відомий принцип: людина в красивому дорогому костюмі і дешевих туфлях виглядає без смаку, а людина у відмінному взутті і невибагливому костюмі виглядає як мільйонер. Хочете бути мільйонером? Виглядайте так, як ніби це з вами вже сталося, і можливо, ваше взуття, шепне дещо не лише вашому начальникові, але і вашій Долі.

По зовнішнім джерелам

(Visited 62 times, 1 visits today)

Статті на тему