Брендовий одяг — це не лише виключно красиві і якісні речі, але і своєрідний символ статусу. Власниця сумки Louis Vuitton або туфель Manolo Blahnik може бути упевнена в тому, що її стиль не залишиться непоміченим. Вибір брендового одягу — це своєрідне мистецтво: справжні модниці завжди знають, де, коли і як можна придбати одяг від найвідоміших брендів, при цьому заощадивши на покупці.

брендовий одяг

Що таке брендовий одяг

Всі бренди, що існують сьогодні в світі моди, можна розділити на дві основні категорії. Перша з них — це знамениті на весь світ бренди класу люкс, що настільки популярні, як, наприклад, голлівудські зірки «першого ешелону». Такі модні бренди мають свою історію — вік деяких будинків моди більше 100 років. Одяг і аксесуари від модних брендів відрізняє, разом з солідною ціною і високою якістю, впізнанна стилістика, виражена в специфіці крою, колірній палітрі, матеріалах. Зрештою, брендовий одяг завжди впізнанний по символу бренду — знаменитою подвійною С французького модного будинку Chanel, червоно-зеленим смужкам Gucci, монограмам LV бренду Louis Vuitton.

Друга категорія, що користується не меншою популярністю, — це одяг від куди демократичніших в плані ціни модних ритейлерів, популярними вони стали завдяки стильним колекціям і величезній кількості магазинів по всьому світ. У їх числі — американський Target, британський Topshop, іспанський Mango, шведський H&M. Одяг таких брендів можна купити в багатьох країнах світу. Куди нижча вартість не значить, що одяг від цих брендів в чомусь поступається творінням, наприклад, Chanel або Dolce & Gabbana. Ключова відмінність полягає в тому, що дизайнери найбільших будинків моди диктують нові тренди на подіумі, а модні ритейлери слідом за ними повторюють найбільш актуальні тренди в куди демократичніших сезонних колекціях. Модні ритейлери користуються не меншою популярністю у клієнтів і пошаною — у дизайнерів, які частенько створюють для таких брендів окремі, капсульні колекції. Так, наприклад, Jimmy Choo зовсім недавно створив колекцію взуття для H&M, а для Target створенням одягу займався сам Жан-Поль Готье.

Скільки коштує брендовий одяг

Брендовий одяг в більшості випадків відрізняє по-справжньому висока ціна — творіння відомих модних брендів саме за рахунок високої ціни вважаються ексклюзивом, доступним далеко не всім бажаючим. Як правило, вартість брендового одягу вагається від тисячі до декількох десятків тисяч доларів — все залежить від популярності дизайнера, що створив його. Так, наприклад, стильне коктейльне плаття від Catherine Malandrino коштує порядка 500 доларів, а плаття від Dolce & Gabbana — в середньому порядка 2 тисячі доларів. Вартість платтів знаменитого французького модного бренду Christian Dior досягає 4 тисяч доларів.

Куди доступнішим за ціною вважається брендовий одяг від модних ритейлерів. Так, наприклад, стильним жакетом від Topshop можна обзавестися менше ніж за 100 доларів, а літнє плаття від H&M обійдеться всього в 30 доларів. Справжнім дарунком стають капсульні колекції знаменитих дизайнерів для ритейлерів, завдяки яким брендовий одяг можна купити за революційно низькими цінами. Наприклад, в колекцію, створену французьким дизайнером Жаном-Полем Готье для Target, увійдуть стильні тренчи за 60 доларів, плаття всього за 20 доларів і топи — за 18 доларів, що для дизайнера зі світовим ім’ям дійсно дешево.

Ще один спосіб обзавестися одягом з назвою знаменитого модного бренду на ярлику — це багаточисельні розпродажі, особливо популярні в найбільших столицях моди світу: Парижі, Лондоні, Нью-Йорку. У цих містах сезонні розпродажі окремих брендів проходять дуже часто.

Де купити брендовий одяг

Вибираючи брендовий одяг, краще всього вирушити в бутик бренду. Бутикі відомих модних брендів можна знайти в більшості крупних міст і країн світу: Лондоні, Нью-Йорку, Парижі, Токіо, Шанхаї, Москві. Те ж саме відноситься і до модних ритейлерів, кількість магазинів яких по всьому світу не поступається кількості дизайнерських бутиків.

Багато модних брендів економлять на відкритті власних бутиків, замість цього відкриваючи представництва в найбільших універмагах і галереях. До них відноситься, наприклад, знаменита паризька торгівельна галерея Lafayette або не менш відомий нью-йоркський універмаг Saks на П’ятій авеню в Нью-Йорку.

Як вибрати якісний одяг: відео

(Visited 89 times, 1 visits today)

Статті на тему