Ботільони 2011
Ботільони 2011

Жіночій моді можна складати оди: то вона мінлива як настрій красуні, то по декілька сезонів підряд дотримується одного і того ж образу.

Кажучи про ботильтони, можна з упевненістю стверджувати те, що, окрім кутюрье, і модницям припало до душі таке італійське взуття, втім, як і інших країн-виробників.

Весна-літо 2011 підтримує напрям, узятий ще в 2010 році, тому закриті ботильтони в класичному, ретро стилі, з ремінцями і пряжками так само будуть актуальні, як і в минулих сезонах.

Закритих моделей величезна кількість. Разом з формою з тупим носком, платформою або ж високим каблуком такі всесвітньовідомі дизайнери, як Alexsander MacQueen, Burberry Prorsum, Emporio Armani і Pierre Handy продовжують представляти в своїх колекціях ботильони з перфораціями, шнурками і оригінальною вишивкою.

Проте, трендом сезону стали ботильони з відкритим носком і на високій шпильці. Нарядне і комфортне взуття такого типу дозволяє підкреслити витонченість жіночої ніжки. Відкриті моделі можна знайти в колекціях весна-літо 2011 таких знаменитих дизайнерів, як Jenni Kayne, Loeffler Kandall, Jean-Michel Cazabat, Thakoon.

Найсміливіших модниць чекають ботильони з відкритою п’ятою. Від них не варто чекати особливого комфорту, але одягнувши таке взуття, будь-яка жінка відчує себе бажаною, сексуальною і ефектною. Обширний вибір подібних моделей включають колекції від Thakoon, Camilla Skovgaard та Alexander Wang.

Разом з використанням замші, натуральної шкіри, а також лакованих матеріалів цього сезону особливою популярністю користуються плетені ботильони. Тонкі ремінці, окрім того, що виглядають на нозі ефектно, мимоволі навівають думки про готичний стиль, про часи, коли таке взуття було традиційним, а не модною ідеєю-фікс.

Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011

Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011
Ботільони 2011

Щодо кольору, то в сезоні весна-літо 2011 вони найрізноманітніші, починаючи ві класичних відтінків і закінчуючи «кислотними» кольорами. Отже якщо вам сподобались ботильони, скажімо, малинового або ж їдко помаранчевого кольору, не роздумуючи, беріть — в них будь-яка модниця виглядатиме актуально, згідно останнім тенденціям. Неонові кольори переважають в колекціях таких світових кутюрье, як Thakoon, Camilla Skovgaard, Viktor & Rolf.

Підготовано по зовнішнім джерелам

(Visited 40 times, 1 visits today)

Статті на тему