босоніжки на випускний

Вже зовсім скоро в школах зазвучить останній дзвоник, а разом з ним прийде і останній в шкільному житті вечір — випускний. Це один з найважливіших і найурочистіших днів, він запам’ятається на все життя. Аби спогади були приємними, до нього потрібно добре підготуватися: підібрати відповідне випускне плаття, взуття, зробити красиву зачіску і макіяж.

Босоніжки на випускний: модні тенденції

Серед модних тенденцій взуття сезону весна-літо — яскраві кольори, «звіринні» принти, смужка, поєднання декількох кольорів, стрічки і ремінці. Звичайно ж, тенденції моди не є засадничими при виборі босоніжок на випускній, найголовніше, аби взуття підходило під плаття.

Якщо плаття має багато декоративних елементів, то краще відмовитися від яскравих, декорованих босоніжок на користь скромніших.

Що стосується фасону, в моді босоніжки на високому і дуже високому каблуці з платформою спереду, босоніжки на танкетці і платформі, а також сандалі. Сандалі підійдуть під довге плаття-сарафан.

босоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускнийбосоніжки на випускний

З коротким коктельним платтям дивовижно виглядатимуть босоніжки, рясно прикрашені стразами, каменями, стрічками і квітами. Такі босоніжки на випускній підійдуть дівчатам, які віддають перевагу класиці.

Неймовірно красиво виглядають босоніжки на випускний, каблук яких усипаний каменями або стразами. Буде просто неприпустимим ховати таку красу під довгим платтям.@cc

(Visited 104 times, 1 visits today)

Статті на тему