біле плаття

Білий колір в одязі — поза сумнівом, є незмінним трендом будь-якого весняно-літнього сезону. І, звичайно ж, головний тренд цього літа — маленьке БІЛЕ плаття, яке, погодьтеся, в теплу пору року виглядає набагато привабливіше, ніж чорне.

Ось декілька рекомендацій стилістів щодо поєдання білого плаття з іншим одягом і аксесуарами, аби виглядати «на двісті відсотків».

Білий колір хороший тим, що є прекрасним фоном практично для будь-якої біжутерії. Інша справа, що плаття (див. також випускні плаття) підсилює жіночність вашої подоби, тому надлишок прикрас, який ми бачимо на подіумах, деколи буває недоречним. Досить надіти красиві намиста, або декілька браслетів, але не все відразу. Вибираючи біжутерію, орієнтуйтеся на крій плаття — класика, молодіжний стиль, етника, гламур — відповідно до цього легко підібрати аксесуари. Прагніть поєднувати прикраси і за кольором — яскраве до яскравого, пастель до пастелі. Добре з білим платтям поєднується гамма тілесних відтінків. Для юних дівчат дуже добре виглядає біжутерія білого кольору.

Продовжуючи розмову про аксесуари, стилісти радять звернути увагу на металік. Це можуть бути як окремі елементи, наприклад, елементи обробки взуття і сумок, так і вироби з металізованих тканин — клатч або ремінь в цьому стилі прекрасно доповнять біле вбрання. Проте, якщо елементи металіка або, скажімо, лелітки вже є в платті, додаткові прикраси подібного плану будуть вже зайвими.

Хочете яскравого — вибирайте легкий літній шарф. Цього літа тонкі, невагомі шарфи з оригінальними яскравими принтами дуже популярні, а з білим поєднуються просто прекрасно.

біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття
біле плаття

Використовуйте вищезгадані прийоми і для взуття — вибираючи відкриті сандалі або туфлі, віддайте перевагу світлим відтінкам. Якщо ж вам подобається взуття яскраве, то або поєднуйте її кольором з іншими аксесуарами.

Увечері буває прохолодно — цю проблему прекрасно вирішать легкі чорні жакети.

Як вибрати плаття — правильне плаття: відео

(Visited 96 times, 1 visits today)

Статті на тему