біла блузка
біла блузка

Досвідчені кар’єристки не з чуток знають про дивні властивості такого традиційного елементу гардероба, як біла блузка. Ця позасезонна річ з невичерпним потенціалом так званого «білого аркуша», з легкістю витримує різні модні трансформації.

Біла блузка для працюючої жінки — це не просто . елегантна і максимально гігієнічна сорочка для урочистої зустрічі нового трудового дня. Властивості «білого верху» чимось схожі на можливості перлового намиста: у вдало підібраному силуеті і розмірі вона личить буквально всім, оживляє і додає додаткових якостей в очах «вищепосадовців».

Вся річ у тому, що підсвідомі асоціації більшості людей на планеті містять безумовні ассоціації типу: «парадна форма одягу належить переможцю». Тому декілька аккордів переможного маршу вам явно не зашкодять.

Саме тому вихід на роботу в класичній костюмній двійці і білій якісній блузкі символізуватиме:

1. готовність до нових звершень в бізнесі;
2. надійність і респектабельність (про це завжди свідчить класичний стиль, зміцнений консервативним слоганом «Білий верх — темний низ»);
3. відкритість всьому новому і готовність до освоєння нових знань.

Остання обставина доведена психологами: білий колір у поєднанні з виправданим штампом «чистого аркуша» сигналізує про рішучість виконувати свої обов’язки у всій їх гаммі — точно так, як і білий містить в собі всі кольори, але не демонструє жодного.

Дивно, але біла блузка однаково виграшна як в комплекті з костюмом, так і соло. Варто ознайомитися з можливостями білої блузки, надітої без піджака. У разі, коли активна кар’єристка в один прекрасний ранок виявляє, що арсенал її ділових костюмів порідшав через обставини — вчора посадила пляму на піджак або ще не забрала костюми з хімчистки — єдиним порятунком стане саме біла блузка. Її можна надіти в поєднанні тільки із спідницею або брюками, і за бажання доповнити комплект строгим кардіганом або дорогим жилетом від італійського виробника з багатолітніми традиціями у виробництві трикотажу.

Нові технології виробництва тканин дозволяють ще більш доповнити спектр можливостей білої блузки. Додавання волокон еластана у вибілене полотно з бавовни або шовку дозволяє дизайнерам отримати максимально обтягуючий силует. Проте в цьому випадку ви ризкуєте виглядати занадто «сексі».

біла блузка
біла блузка
біла блузка
біла блузка
біла блузка
біла блузка

Дуже близькі до тіла — т.з. «корсажні» — варіанти крою білої блузки недопустимі в офісах серйозних компаній і викличуть зовсім інші асоціації. Також не варто забувати про те, що біла блузка сліпуча лише у тому випадку, коли вона не заношена до катишок під пахвами, тому при частому використанні її треба вчасно замінювати на іншу.

Стиль: блузи, топи і кофти у вашому гардеробі

(Visited 88 times, 1 visits today)

Статті на тему